O nás

Už vyše 17 rokov sa zaoberáme založením a sprostredkovaním predaja firiem na Slovensku. Za túto dobu sme nadobudli veľké množstvo skúseností, vďaka ktorým dokážeme ponúknuť našim klientom pomoc v mnohých oblastiach.

Počas prvých rokov sme dokázali pomôcť iba pri založení firmy.

Keďže sa u našich klientov vynárali stále nové a nové problémy, ktoré si vyžadovali rýchle a efektívne riešenia, aj my sme boli nútení prispôsobiť sa týmto problémom, nájsť rýchle a účinné riešenia.

Vplyvom toho, sme boli nútení rozšíriť paletu nami poskytovaných služieb, združiť sa s inými spoločnosťami.

V roku 2015 sme dosiahli takú úroveň, pri ktorej dokážeme poskytnúť komplexné služby pre nových i jestvujúcich klientov.

Založili sme novú spoločnosť pod názvom Aurora.eu s.r.o., v pozadí ktorej stojí tím profesionálov s dlhoročnými skúsenosťami.

Vďaka komplexným službám spoločnosti Aurora.eu s.r.o nájdu naši klienti všetko podľa svojich predstáv na jednom mieste .

Či už ide o :

zakladanie spoločnosti, zmena spoločnosti, nákup spoločnosti, slovenský s.r.o. Daňové číslo EÚ, slovenská spoločnosť s daňovým číslom EÚ, ready-made spoločnosť, ružová daňová karta, spoločnosť s DPH, spoločnosť s DPH
  • založenie slovenskej firmy
  • vykonanie zmien v slovenskej firme
  • kúpu slovenskej firmy
  • slovenskú s.r.o. disponujúca IČ DPH
  • slovenskú s.r.o. disponujúca IČ DPH
  • Ready–made firmy
  • firmy s ružovou daňovou kartičkou
  • firmy, ktoré sú platcami DPH, firmy s IČ DPH ...

Našim klientom pomáhame aj pri uvedení motorových vozidiel do prevádzky .

V prípade, že je záujem o poskytnutie sídla pre slovenskú firmu, naša spoločnosť dokáže zabezpečiť sídlo vo vlastnej nehnuteľnosti.

Pri prenajímaní alebo kúpe väčších skladových priestorov, kancelárií, alebo pri kúpe inej nehnuteľnosti Vám vie pomôcť naša vlastná realitná kancelária Imperial-consulting.eu s.r.o .

Samozrejme poskytovanie komplexných služieb zahŕňa aj vedenie účtovníctva ktoré pre našich klientov zabezpečuje naša účtovná kancelária Ekonomic.sk s.r.o.

Vyhotovenie všetkých potrebných dokumentov týkajúcich sa právnych záležitostí, založenia slovenskej firmy, kúpy slovenskej firmy vieme v prípade potreby zabezpečiť advokátom.

Toto všetko nájdete u nás na jednom mieste.

K dispozícii sme našim klientov okrem Komárna aj v Bratislave.